ÖRNEK TAŞIMA KOŞULLARI:

Hücre Kültürü Süpernatantı:  Hücre kültürin süpernatanını santrifüjleyiniz. Numuneler <-20 ° C’de saklanmalıdır. Numuneler kuru buzda gönderilmelidir. Tekrarlanan donma / çözülme döngülerinden ” KESİNLİKLE” kaçınınız.

Serum : Serum ayırıcı tüp kullanın ve pıhtılaşmayı 30 dakika bekleyin, sonra 1000 x g’de 10 dakika santrifüjleyin. Serum tabakasını çıkarın ve serum örneklerini hemen <-20 ° C’de saklayın. Numuneler kuru buzda gönderilmelidir. Tekrarlanan donma / çözülme döngülerinden ” KESİNLİKLE” kaçınınız.

Plazma : Bir sitrat, heparin veya EDTA içeren tüpte kan örneği toplayın. Toplamadan 30 dakika sonra 1000 x g’de 10 dakika santrifüj ediniz ve hemen plazma numunelerini <-20 ° C’de saklayın. Numuneler kuru buzda gönderilmelidir. Tekrarlanan donma / çözülme döngülerinden ” KESİNLİKLE” kaçınınız.

ÖRNEK KABUL İÇİN ŞARTLAR VE KOŞULLAR:

  • Numuneler donmuş olarak gönderilmelidir (kuru buz)
  • Örnek net ve hemolize edilmemelidir.
  • Numuneler uygun bir şekilde paketlenmeli ve falcon eppendorf tüpleri ve flakonlarda parafilm ile kapatılmalıdır.
  • Numunenin ek ön işlemeye ihtiyacı varsa, ek ücrete tabidir.(Lab.veya firmamız bilgilendirilecektir)
  • Materyal Taşıma İstanbul içi firmamız tarafından toplamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.+90 216 606 29 39
  • Numuneler: Kan, Serum, Vajina sıvısı, Göz sıvısı, Rahim Sıvısı Plazma, hücre kültürü süpernatantı ve diğer tüm vücut sıvıları.

SONUÇLAR:

Kalibrasyon eğrisi detayları ve pg veya ng / ml cinsinden hesaplanan konsantrasyon bilgileri, verilen e-posta kimliğine veya faks ile gönderilecektir.